Uygulamalarımız

Yazılım Çözümlerimiz

SoftCand Yazılım

Web Tasarım

Web Tasarım

Konusunda uzmanlardan oluşan kadromuzla güncel teknolojileri kullanarak profesyonel bir şekilde web sitelerinizi tasarlıyoruz. Web sitelerinizin dijital dünyada entegre olmasına ve size kazanç sağlamasına dikkat ediyoruz.

Dijital platformlarda web siteleri, firmanın kurumsal kimliğidir. İnternette birden çok kitleye erişebilmek ve müşteri portföyünüzü geliştirebilmek için web sitenizi kullanırsınız. Titiz bir şekilde tasarlanmış bir web sitesi ile sitenizi ziyaret eden her kişinin, müşteriniz olma olasılığını arttırmış olursunuz. Öyle ki yapılan araştırmalar tüketicilerin bir web sitesinden alışveriş yapmadan önce sitenin tasarımını incelediğini gösteriyor. İhtiyaçlarına ulaşmakta zorluk çeken ziyaretçiler, siteyi kısa bir süre içerisinde terk ediyor ve bir daha asla girmiyor. Yaptığımız tasarımlar ile ziyaretçilerinizin site de daha uzun kalmasını ve siteyi tekrar ziyaret etmesini sağlıyoruz. Siteniz için her kazandığınız ziyaretçi sizlere yeni bir müşteri olarak dönüyor.

Tasarımın yanı sıra özgün ve güncel içeriklerle sitenizi aktif tutuyoruz. Bu durum hem ziyaretçilerinizin ilgisini çekiyor hem de arama motorları tarafından değer görüyor. Web sitelerinin en büyük amacı arama motorları içerisinde en üst sıralarda çıkmaktır. Web sitelerimizi Google’ın kriterlerine göre tasarlıyor ve sizi hep ilk sıralarda tutuyoruz. Ayrıca web sitelerimizin UX ve UI uyumlu olmasına özen gösteriyoruz.

Yapılan araştırmalar, web sitelerini ziyaret eden kişilerin mobil cihazlardan daha fazla giriş yaptığını gösteriyor. Web sitenizi ziyaret sırasında kullanıcılarınızın bir hata ile karşılaşmaması için sitenizin, mobil uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Mobil uyumlu web siteleri sayesinde büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme

Softcand Yazılım olarak yurt içi ve yurt dışından bulunan müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güncel teknolojileri kullanarak çözüyoruz. Günümüzde yaşanan yoğun rekabet ortamında işletmeler, özel iş yapış biçimleri ile öne çıkıyor. Şirketinizin yazılım ihtiyacı, hazır yazılımlar ile çözülemiyorsa uygun yazılım çözümleri ile verimliliğinizi arttırıyoruz. Alanında uzman ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ediyor, uygun çözüm alternatifleri sunuyor ve yazılımlarınızı geliştiriyoruz. Bu sayede işlerinizi kolaylıkla takip edebiliyor ve birim içi ve birimler arasında kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz. Mobil, web, intranet ve desktop uygulamaları ile müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Müşterilerimiz ile doğrudan yakın temas kurarak web uygulama geliştirme konusunda stratejileri belirliyor ve çalışmalara başlıyoruz. Mobil cihazlar kullanımının ve ulaşılabilirliğinin daha kolay olması nedeniyle kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor. Masaüstü uygulamaların yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik mobil uygulamalar da yapıyoruz.

E-Ticaret

Ülkemizde ve dünyada e-ticaret hızla gelişiyor. Günümüzde büyük bir müşteri kitlesine ulaşması nedeniyle e-ticaret sistemleri çok tercih ediliyor. Ülkemizin en iyi e-ticaret alt yapısı ile ve ürettiğimiz inovatif fikirlerle müşterilerimizin çok geniş bir kitleye hitap etmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulunduruyor ve kıyasıya rekabetin yaşadığı e-ticaret sektöründe sizleri bir adım ileriye götürüyoruz. Öte yandan bu sektörde kullanıcıların ihtiyacını giderecek pek çok ücretsiz ya da paket sistem bulunuyor. İlk etapta düşük ücretler nedeniyle kişiler ya da firmalar tarafından tercih edilse de bir süre sonra güncelleme, geliştirme ya da kullanım zorlukları alanlarında problemler yaşanabiliyor. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için sizlere özel hazırladığımız e-ticaret sistemleri ile en başından itibaren istediğiniz özelliklerde tasarım gerçekleştiriyoruz ve uzun vadede kullanabileceğiniz bir sistem sunuyoruz. Piyasada yer alan bu paket e-ticaret sistemleri ilk bakıldığında uygun fiyatlı görülebiliyor. Ancak ek özellikler istendiğinde ya maliyet çok fazla oluyor ya da bu isteklerin hiçbiri gerçekleşmiyor. Size özel tasarlanan bir e-ticaret sistemi ile pazarlamak istediğiniz ürünlerinizi kolaylıkla ön plana çıkarabiliyor ve marka bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz. Henüz bir e-ticaret sistemine sahip değilseniz Softcand Yazılım ile hemen iletişime geçin.

SEO

Web sitelerinin arama sıralamasını ve görünürlüğünü yükselterek site trafiği, satışları ve verimliliği arttırılır. Softcand Yazılım olarak web sitenizin arama motor sonuçlarını değerlendirip size uygun stratejiyi belirler ve çözümler sunarız. Ülkemizde arama motoru denilince akla gelen ve en çok kullanılan Google’dır. Bu nedenle SEO danışmanlığı için verilen hizmetlerde Google’ın algoritması kullanılır. Bizler de Google’ın güncellemelerini yakından takip ediyor, titiz bir şekilde çalışıyor ve tüm gelişmeleri şeffaflıkla analiz ediyoruz. Genellikle tüm işletmelerin tercihi arama motorlarında ilk sıralarda olmaktır. Bu nedenle web sitelerini tanıtmak için ciddi para harcarlar. Bazen de bu paralar boşa gider. Ancak web sitelerinin üst sıralarda çıkması için reklamdan daha önemli olan unsur SEO’dur. Düzenli SEO çalışmaları ile işletmeler rakiplerine fark atarlar. Düzenli ve organik bir çalışmayı gerektiren SEO sayesinde, işletmeler bulundukları sektörlere göre ilk sıralarda yer alabilir. Web sitenizin kod yapısı da yeni teknoloji ile uyumlu olmalıdır. Siteniz mobil uyumlu ve kullanıcı dostu olmalıdır. Eğer henüz böyle bir siteye sahip değilseniz ya da web sitenizin SEO açısından uygunluğunu öğrenmek istiyorsanız Softcand Yazılım ile iletişime geçebilirsiniz.