HAKKIMIZDA

2019 yılında İstanbul’da başlayan serüvenimizde birçok alanda projeler ekleyerek halen devam etmekteyiz. Şirketimiz ana projelerindeki kalitesiyle 2021 yılında İstanbul Teknopark bünyesine geçmiş olup alanında benzersiz olan “Supsis Canlı Destek Sistemi ve İletişim Çözümleri” ürününü kuluçka merkezinden mezun etmiştir. Şuan halen İstanbul’da tamemen özgün olarak özel yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme, kurumsal website hizmetleri, e-ticaret hizmetleri, “Supsis” ile iletişim çözümleri ve danışmanlık hizmetleriyle devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Mobil Uygulama Geliştirme

Tüm platformlarda profosyonelce yer almanız icin hybrit ve native uygulamalar geliştiriyoruz.

İletişim Çözümleri

Mevcut şirketiniz için müşterileriniz ile iletişim alanında yaşadığınız tüm kopukluklara kendi ürünümüz olan "Supsis Canlı Destek Sistemi ve İletişim Çözümleri" ile çözüm sağlıyoruz.

Özel Yazılım ve Yapay Zeka

Fikirlerinize, taleplerinize özel olarak yapay zeka tabanlı yazılım geliştirme sağlıyoruz. Siz hayal edin biz yazalım.

Danışmanlık Hizmetleri

Konusunda uzman, yaptığı işe ve sektörlere hakim, tecrübeli personellerimizle yazılım ve uyarlama hizmetlerinde yazılımsal alanda danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal website tasarımlarını tam profosyonel olarak sizlere sunuyor ve ömür boyu destek sağlıyoruz.

E-Ticaret Hizmetleri

Ürünlerinizi E-ticaret dünyasında pazaralamanız ve satmanız için en başından yanınızda olup tüm E-ticaret çözümlerini tarafınıza sağlıyoruz.


ÜRÜNLERİMİZ

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Supsis Canlı Destek Sistemi ve İletişim Çözümleri

Supsis Canlı Destek Sistemi Sayesinde Tüm Iletişim Kanallarından Gelen Talepleri Tek Bir Uygulamada Yanıtlayabilir, Ziyaretçilerinize Online Destek Verebilirsiniz. Yapay Zeka Chatbot, Video Görüşme, Whatsapp Entegrasyonu, Otomatik Dil Çevirici gibi birçok özellik barındırır.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Servisizle Uygulaması

Servisizle yönetim sistemi sayesinde başarılı ve sorunsuz bir hizmet vererek; veli, öğrenci ve okul yönetiminin memnuniyetlerini en yüksek düzeye çıkarır. Servis firması, veliler ve okul yönetimi öğrenciyi takip, kontrol ederek profesyonel ve güvenli bir yapıya sahip olur

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

KolayBox CRM

Kolaybox CRM sistemi sayesinde şirketinizin üye&personel bazlı tüm kayıtlarını tutabilir tamamen bulut ortamında verilerinizi tutarak güvenli ve profosyonel bir calışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Neredebu Kargo Takip Uygulaması

Neredebu uygulaması ile tüm gün evde kargo beklemek yerine siz müsait zamanınızı uygulama üzerinden seçerek kargo firmalarına bilgi verip zamanınızın boşa gitmesini engelliyorsunuz. Aynı zamanda gelen kargonuzu canlı olarak takip edebiliyorsunuz.

Softcand Yazılım Hizmetleri © 2019