Blog

Web Tasarım

Konusunda uzmanlardan oluşan kadromuzla güncel teknolojileri kullanarak profesyonel bir şekilde web sitelerinizi tasarlıyoruz. Web sitelerinizin dijital dünyada entegre olmasına ve size kazanç sağlamasına dikkat ediyoruz.

Dijital platformlarda web siteleri, firmanın kurumsal kimliğidir. İnternette birden çok kitleye erişebilmek ve müşteri portföyünüzü geliştirebilmek için web sitenizi kullanırsınız. Titiz bir şekilde tasarlanmış bir web sitesi ile sitenizi ziyaret eden her kişinin, müşteriniz olma olasılığını arttırmış olursunuz. Öyle ki yapılan araştırmalar tüketicilerin bir web sitesinden alışveriş yapmadan önce sitenin tasarımını incelediğini gösteriyor. İhtiyaçlarına ulaşmakta zorluk çeken ziyaretçiler, siteyi kısa bir süre içerisinde terk ediyor ve bir daha asla girmiyor. Yaptığımız tasarımlar ile ziyaretçilerinizin site de daha uzun kalmasını ve siteyi tekrar ziyaret etmesini sağlıyoruz. Siteniz için her kazandığınız ziyaretçi sizlere yeni bir müşteri olarak dönüyor.

Tasarımın yanı sıra özgün ve güncel içeriklerle sitenizi aktif tutuyoruz. Bu durum hem ziyaretçilerinizin ilgisini çekiyor hem de arama motorları tarafından değer görüyor. Web sitelerinin en büyük amacı arama motorları içerisinde en üst sıralarda çıkmaktır. Web sitelerimizi Google’ın kriterlerine göre tasarlıyor ve sizi hep ilk sıralarda tutuyoruz. Ayrıca web sitelerimizin UX ve UI uyumlu olmasına özen gösteriyoruz.

Yapılan araştırmalar, web sitelerini ziyaret eden kişilerin mobil cihazlardan daha fazla giriş yaptığını gösteriyor. Web sitenizi ziyaret sırasında kullanıcılarınızın bir hata ile karşılaşmaması için sitenizin, mobil uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Mobil uyumlu web siteleri sayesinde büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz.